Paieška
Darbo laikas
I-V 07:30 - 20:30 | VI 10:00 - 17:00 | VII Nedirbame
Mus rasite
Vilniuje: Žukausko g. 19Žemėlapis >>
Karjera ir darbo pasiūlymai

Prisijunkite prie mūsų

Siekiame būti lyderiu visose bendruomenėse, kuriose dirbame, savo veiklą grindžiame pasitikėjimu, kokybe ir įsipareigojimu. Esame lankstūs, pripažįstame strategines naujoves ir kūrybinį mąstymą, o iššūkius stengiamės paversti galimybėmis.

Tikime, kad sėkmės raktas versle – žmonės. Mūsų darbuotojai aktyviai ieško naujovių, trokšta mokytis ir tobulėti, nebijo prisiimti atsakomybės. Mainais už profesionalumą savo srityje, atsidavimą darbui, bendrų tikslų siekimą kiekvienam siūlome puikias karjeros galimybes, įvairiapusį asmeninį bei profesinį tobulėjimą.

Šioje skiltyje rasite visą informaciją apie šiuo metu įmonėje esančias laisvas darbo vietas. Tačiau visada galite pretenduoti ir į bet kurią kitą poziciją. Jūsų gyvenimo aprašymas ir motyvacinis laiškas bus saugomi mūsų duomenų bazėje, tad prireikus mes su Jumis būtinai susisieksime.

Darbo pasiūlymai

Anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugytoja (-as)Gydytojas (-a) akušeris (-ė) ginekologas (-ė) – nevaisingumo gydymo specialistas (-ė) Vaisingumo centre VilniujeRadiologijos technologas (papildomam darbui)
Kontaktai susidomėjusiems: +370 5 264 4466 info@nmc.lt
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu